Eurookná

rez okna

Sortiment okien firmy ROBE Vám umožní vybrať si presne ten typ okna, aký potrebujete. Odolnosť, trvanlivosť, ľahká údržba doplnená estetickým vzhľadom je to, čo Vám môžeme poskytnúť.

Charakteristika výrobku:

Na výrobu sú použité euro profily "68", s ktorými má firma niekoľkoročné skúsenosti. Tvarové a funkčné riešenie okien sa riadi požiadavkami zákazníkov. Výrobok, ako aj jeho jednotlivé komponenty, sú certifikované štátnou skúšobňou. V ponuke sú aj výrobky, ktoré spĺňajú normu STN P ENV 1627 (odolnosť proti vlámaniu).

Materiály

Kovanie

Výrobky sú okuté celoobvodovým kovaním MACO, ktoré zabezpečí dokonalé uzatvorenie krídla, ľahké bezporuchové otváraniea štrbinové vetranie. Okná je možné vybaviť rôznymi typmi okeníc, otvárateľných mriežok, vnútorných parapiet a iných doplnkov.

Tesnenia + odkvapová lišta:

Okenné tesnenie zaručuje svoju stálosť pri teplotných výkyvoch. Štandardne montujeme AKU-systém tesnenia, ako aj krídlové odkvpové lišty.

Bepečnosť

V ponuke sú aj výrobky, ktoré spĺňajú požiadavky NBU - certifikát osvedčuje spôsobilosť mechanického zábranného prostriedku chrániť utajované skutočnosti do stupňa utajenia "D".

Mechanický zábranný prostriedok sa zaraďuje do kategórie: Dôverné podľa paragrafu 2 Vyhlášky Národného bezpečnostného úradu č. 89/2002 Z.z., ktorou sa upravujú podrobnosti o certifikácii a použití mechanických zábranných prostriedkov alebo technických zabezpečovacích prostriedkov.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky, prípadne osobne.